google-site-verification=eVOr3clumy_7TSlu76tB_SvWVlNg45b5thRFSkq8fAw

SİYAH İNCİ DENİZCİLİK

HAKKIMIZDA

                 2017 yılında Siyah İnci denizcilik şirketi olarak kurulmuş olan şirketimiz, denizcilik sektöründe gemi acentesi işletmeciliği ve gemi tedarik hizmetleri ile başarılı bir şekilde sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde ülke ekonomisine büyük katkı sağlamıştır. . Bu başarı ve gelişmenin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz bulunmaktadır. Denizcilik sektöründe, birlikte çalıştığımız tüm organizasyonlarla kurduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Gemi Acenteliği İzmir'de Gemi Acenteliği Operasyonları Gemi Liman süreçlerini Güvene dayalı güçlü ilişkilerimiz, gelecekte tüm paydaşlarımızla devam etmek için en önemli rehber olacaktır. Denizcilik sektöründeki hizmetlerimiz İzmir bölgesinde gemi tamir bakım onarım - gemi acenteliği Siyah İnci denizcilik olarak hizmet vermektedir. Gemi acenteliği ve gemi kiralama, güverte ve makine teçhizatında ekipmanlarını zamanında ve yerinde, eksiksiz olalarak yapılmaktadır. Denizcilik Sektördeki 15 yıllık deneyimimiz, insanlığa ve çevreye duyduğumuz saygıyla dün, bugün ve yarın geleceğe taşıyor. Denizcilik endüstrisi gemi acentesi ve gemi kiralama danışmanlığı olarak güvenilir ortamlar hazırlıyoruz.

 

SİYAH İNCİ DENİZCİLİK

MİSYONUMUZ

     Şirketimizin kuruluşundan bu yana başarıyla ve başarıyla geliştirdiğimiz hizmetler sayesinde ülke ekonomisine büyük katkılar sağladık, yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılar elde ettik. Bu başarı ve gelişmenin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz bulunmaktadır. İşbirliği yaptığımız tüm kurum ve kuruluşlarla kurduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı en güçlü ilişkilerimiz, gelecekte tüm paydaşlarımızla devam etmemiz için en önemli kılavuz olacaktır. Denizcilik İnsanlık ve çevreye duyduğumuz saygı ile dün, bugün ve yarın geleceğe getirerek sektördeki engin deneyim ile çalışıyoruz ve denizcilik sektöründe sizin için daha güvenilir ve ferah ortamlar hazırlıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

      

     Değerlerimizden ödün vermeden ve dahil olduğumuz her alanda fark yaratmadan yeni yatırımlar yapmak ve ülkemizde denizcilik sektöründe lider konuma yükselmek.

 

 

 Saygı ve Bağlılık   

    İşimizi doğru şekilde, doğru ve yürekten yapıyoruz. Açık sözler veriyoruz, verdiğimiz sözleri kesinlikle yerine getireceğiz, sonuçları ilan edeceğiz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı sürekli geliştiriyoruz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı hareket ederek güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

SİYAH İNCİ DENİZCİLİK

SİYAH İNCİ DENİCİLİK

*GEMİ KİRALAMA HİZMETLERİ

*GEMİ ACENTECİLİĞİ HİZMETLERİ

*GEMİ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ

*GEMİTEDARİK HİZMETLERİ

Email

info@siyahincigemikiralama.com    

Phone:   + 90 232 441 41 66

Mob:       +90 555 496 20 40

dto-deniz-ticaret-odasi.png
izto-izmir-ticaret-odasi.png

© SİYAH İNCİ GEMİ KİRALAMA  VE ACENTECİLİĞİ  

GEMİ KİRALAMA
GEMİ ACENTECİLİĞİ
GEMİ BAKIM ONARIM 
GEMİ TEDARİK HİZMETLERİ